30.1.23

Guido Van Genechten, Czy mogę zajrzeć do twojego nocniczka?


Guido Van Genechten, Czy mogę zajrzeć do twojego nocniczka?

Wyd. Nasza Księgarnia 

Okładka twarda 


Książka „Chce mi się kupę” Guido Van Genechtena okazała się u nas hitem. Przez jakiś czas chłopcy mieli taki moment, że czytaliśmy ją kilka razy dziennie 😀 dzisiaj chciałam Wam pokazać kolejną, a mianowicie „Czy mogę zajrzeć do twojego nocniczka?”


Myszka jest bardzo dociekliwa. Lubi wiedzieć wszystko o świecie, który ją otacza.

Jest również ciekawa swoich przyjaciół. Co robią? I jak? I gdzie? A nawet co mają w nocniczkach… Dlaczego tak ją to interesuje?


Czytając tę zabawną historyjkę, razem z Myszką zajrzycie do nocniczków Króliczki, Gołąbka, Koali, Słonika, Żyrafki i Owieczki. Nauka korzystania z toalety może być świetną zabawą! Doskonały sposób na przekonanie naszych maluchów do wyjścia z nocnika i samodzielnego korzystania z toalety.


Kolorowa, przyjemna, zabawna książeczka z wesołymi rysunkami i klapkami dla maluchów od 2 lat. Urocze wydanie ;) 

.

.

.

.

Znacie książki autora ? :)

.

.

.

.

.

#nocnik #odpieluchowanie #czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne #bookstagram #bookworm #booklover #bookish #booknerd #bookaddict #bookaholic #booklove #BookNow #bookphotography #booking #flatlaypolska #bookporn #booklovers 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)