18.1.23

Katarzyna Kołodziej, Opowiem ci mamo co robią owce
Katarzyna Kołodziej, Opowiem ci mamo co robią owce 

Nasza Księgarnia  


To już kolejna część z serii „Opowiem Ci mamo”, która znalazła się na naszej półce i po którą moje dzieciaki bardzo chętnie sięgają. Mamy już co jeździ na dwóch kołach, co robią auta, co robią dorośli,  co robią konie oraz co robią myszy. Owce zawojowały naszą biblioteczkę i stały się ulubieńcem :D 


Bella, Bebolec, Beza i inne owce nigdy się nie nudzą. Pasą się na polance, urządzają imprezy urodzinowe, zbierają jabłka, odwiedzają fryzjera, a jedna z nich nawet wyrusza w podróż. Możesz im towarzyszyć w tej wspaniałej przygodzie, a nawet je przytulić, gdy będą miały na to ochotę. Przy okazji sprawdzisz swoją spostrzegawczość, wyszukując ukryte na ilustracjach szczegóły i rozwiązując zagadki.


Obrazki są bardzo bogate, szczegółowe, ciekawe, kolorowe ilustracje , interesujące historie, mnóstwo humoru, do tego duży kartonowy format i twarda oprawa. 


Przepiękne wydanie, które zainteresuje już dwulatka. Starszemu dziecku zapewni zabawę na wiele godzin ze względu na różne zagadki, labirynty, wyszukiwanie różnic . Można opowiadać o tym co widzimy bez końca. Seria idealna na prezent :) jestem zachwycona tymi uroczymi i zabawnymi owieczkami :) 

.

.

.

.

.

Znacie serię Opowiem ci mamo ? :)

.

.

.

.

.

#opowiemcimamo

#czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)