20.8.23

Repetytorium język polski// arkusze ósmoklasisty

Repetytorium 


Repetytorium z języka polskiego zostało opracowane z myślą o uczniach przygotowujących się do egzaminów wieńczących naukę w szkole podstawowej. Przygotowane zgodnie z podstawą programową na rok 2024 – pozwala przypomnieć, utrwalić, a także rozwinąć wiedzę i umiejętności polonistyczne z zakresu retoryki, gramatyki czy ortografii.


Arkusze 


Niniejsza publikacja została przygotowana z myślą o uczniach przystępujących do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.


Prezentuje zadania zamknięte i otwarte, ułożone w zestawy zgodne z formułą arkuszy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Wybranym zadaniom towarzyszy komentarz dotyczący sposobu ich rozwiązywania oraz sprawdzanych umiejętności. W publikacji uwzględnione zostały odpowiedzi do zadań zamkniętych i propozycje rozwiązań zadań otwartych, w tym przykładowe wypracowania.


Niniejszy zbiór zadań spełnia wymagania ogólne i szczegółowe podstawy programowej oraz wymagania w zakresie zadań egzaminacyjnych obowiązujących na egzaminie ósmoklasisty w latach 2023–2024.


Bardzo podoba mi się miękka okładka, duży format i czcionka, która ułatwia czytanie. 


Zajrzyjcie na stronę wydawnictwa, ponieważ oferta jest naprawdę bogata. Znajdziecie repetytoria i arkusze z matematyki oraz języka angielskiego, ale także książki przygotowujące do matury :)

.

.

.

.

Korzystacie lub Wasze dzieciaki korzystają z takich publikacji ? :) 

.

.

.

.

.

.


 #nauka #szkoła #school 

#kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #ed #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne #polski #językpolski #e8 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)