26.8.23

Opracowania lektur 1-3, 4-8
Opracowania lektur szkolnych 4-8

Kompletny zbiór opracowań obowiązkowych lektur dla uczniów klas 4–8 szkoły podstawowej to nieoceniona pomoc w porządkowaniu wiedzy przydatnej na lekcjach języka polskiego, a także podczas przygotowań do egzaminów. Książka została opracowana zgodnie z obowiązującą podstawą programową. Zawiera ciekawe biogramy autorów, szczegółowe streszczenia oraz ułatwiające zapamiętywanie mapy mentalne. W przystępny sposób omawia cechy gatunków literackich, genezę i problematykę utworów. Zamieszczono w niej liczne wskazówki ułatwiające interpretację lektur i czytelne schematy, które pomagają przyswoić najważniejsze terminy literackie.

.

Lub jeśli ktoś woli mieć dwie osobne książki to wydawnictwo wychodzi naprzeciw i mamy:

1)Opracowania lektur 4-6 

2)opracowania lektur 7-8 

Aktualna podstawa programowa • 

Lektury obowiązkowe • 

Lektury uzupełniające • 

Streszczenia • Opracowania


Nieoceniona pomoc w porządkowaniu wiedzy przydatnej na lekcjach języka polskiego, a także podczas przygotowań do egzaminów. Książka została opracowana zgodnie z obowiązującą podstawą programową. 


W przystępny sposób omawia cechy gatunków literackich, genezę i problematykę utworów. Zamieszczono w niej liczne wskazówki ułatwiające interpretację lektur oraz czytelne schematy, które pomagają przyswoić najważniejsze terminy literackie.


Publikacje te również zostały wydane w dużym formacie l. Posiadają dużą czcionkę, która ułatwia czytanie. 


Poza tym dla uczniów z klas 1-3 także znajdzie się bardzo interesująca publikacja, w której są naprawdę duże litery. 


Zajrzyjcie na stronę wydawnictwa, ponieważ oferta jest naprawdę bogata. Znajdziecie repetytoria i arkusze z matematyki oraz języka angielskiego, ale także książki przygotowujące do matury :)

.

.

.

.

Co myślicie ? :) 

.

.

.

.


 #nauka #szkoła #school 

#kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #ed

#polski #językpolski #e8 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)