13.11.23

Święty Mikołaj i Śnieżynka, która spadła mu z nieba
To lektura dla dzieci, ale i dla dorosłych, którzy, krótko mówiąc, nigdy nie przestają wierzyć, że w pozornie prostych rzeczach jest ukryta największa magia.


Zabawna i mądra historia autorstwa Michele D'Ignazio jest naprawdę genialna i daje do myślenia, która zaangażuje najmłodszych, ale także starszych czytelników, którzy będą mieli przyjemność mieć tę powieść w swoich rękach.


Święty Mikołaj założył rodzinę! Życie z Becią i małą Śnieżynką jest cudowne, choć również nieco dziwne szczególnie dla kogoś, kto długo był sam, a dzieci znał niemal wyłącznie z listów. Jak nawiązać więź z nieśmiałą dziewczynką? Lot saniami wśród gwiazd wydaje się dobrym początkiem, lecz czy wystarczy, by zostać prawdziwym tatą?


Emocjonalna historia, która wnika głęboko w serce rzucając olśniewające światło. Uczy nas prawdziwej wagi Świąt Bożego Narodzenia, ponieważ słowa mogą przenieść każdą emocję z jednego serca do drugiego, wtedy też list będzie wyjątkowym prezentem.


Jeśli szukasz ciekawej i mądrej powieści dziecięcej, wzbogaconej o nowoczesne i efektowne ilustracje, które mrugają do czytelnika, uważam, że nowa powieść Michele D'Ignazio jest idealna :)


.

.

.

Co myślicie ? :)

.

.

.

#czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday #mikołaj 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)