3.11.23

Reese Witherspoon, Niesamowita BettyNiesamowita opowieść Reese Whiterspoon, która uświadamia dzieciom, że wszystko jest możliwe!

Niesamowita Betty zawsze była czymś zajęta… nawet jako niemowlę. Dziewczynka nigdy się nie nudzi, ponieważ ma milion pomysłów na minutę. Razem z przyjaciółmi i ukochanym psem Frankiem przeżywa mnóstwo zabawnych, lecz także pouczających przygód.

Do Betty przyjeżdża jej przyjaciółka Mae. Coś jednak nie pozwala dziewczynce w pełni się z tego cieszyć. Kiedy Betty przytula Franka, zdaje sobie sprawę, że ten bardzo potrzebuje kąpieli. O nie, Mae nie może zobaczyć najbardziej śmierdzącego psa na świecie! Ale wykąpanie Franka okazuje się trudniejsze niż mogłoby się wydawać. Kiedy wszystko wydaje się walić, Betty z pomocą Mai dowiaduje się, że dzięki wytrwałości, pracy zespołowej i jednemu świetnemu pomysłowi może osiągnąć wszystko.

.

To wciągająca książka o dzieciach, które są zawsze w ruchu. Betty wciąż pracuje nad tym, co rozprasza jej uwagę, jednocześnie kąpiąc psa. Następnie wraz z przyjaciółką tworzą coś jeszcze fajniejszego – nową firmę zajmującą się myciem psów. Ilustracje są proste, i skupiają się na Betty i kluczowych postaciach, które są śliczne i urocze. Sam tekst jest duży i wyraźny, co ułatwia czytanie na głos.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

.

##czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne #niesamowitabetty #wydawnictwowilga 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)