6.7.23

Agnieszka Żelewska, W podróży
Agnieszka Żelewska

Nasza Księgarnia

Okładka twarda 

Ilość stron 12 


Książki z okienkami to niekwestionowany hit. Maluszki zawsze chętnie zaglądają i okrywają co tez nowego może się znaleźć pod nimi. 


Nasza Księgarnia zaprezentowała totalny hit jakim jest kartonowa książka „W podróży. Moja pierwsza encyklopedia polsko-angielska z okienkami". 
Publikacja ta to książka edukacyjna, dzięki której dzieciaki  poznają świat i nauczą się angielskich słówek. Pojawia się tu słownictwo związane z podróżowaniem: nazwy miejsc, środków transportu, przedmiotów potrzebnych w podróży i na wakacjach


W sumie w książce tej znajduje się ponad 200 słówek! Na każdej rozkładówce można odszukać i otworzyć okienka (w całej książce jest ich ponad 50)! 


Publikacja ta jest bardzo ładnie wydana, kolorowa, na pewno zachęci maluszków do nauki obcego języka. Polecam! 

.

.

.

.

Mamy dwie poprzednie części i jesteśmy zachwyceni :) 

.

.

.

.

.


.

#englishmatters #english #angielski #naukaangielskiego #korepetycje #edukacjadomowa #englishteacher #language #naukajęzyków #gazeta #magazyn #czasopismo #dzieciaki #przedszkole #szkola #school #zabawa #kreatywnie #kreatywniezdzieckiem #czytamy #uczymysie #elearning #edukacjadomowa #ed 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)