1.6.19

Richard Paul Evans, Podróż tysiąca mil

Tytuł oryginału: The Forgotten Road
Wydawnictwo Znak
Liczba stron: 288
Okładka: miękka

Niektórzy zastanawiają się, jak to jest pojawić się na własnym pogrzebie. Charles dostał taką szansę. Uznany za zmarłego, słynny sprzedawca marzeń oczami wyobraźni już widział, jak staje przed tłumem zszokowanych żałobników.

Ale gdy zobaczył, że żegnają go tylko trzy osoby, zrozumiał, jak wielką szansę zmarnował. Przez całe życie nie zdołał zamieszkać w niczyim sercu. Przeciwnie – wiele serc złamał. 

Lecz skoro Charles był martwy dla świata, teraz mógł narodzić się na nowo. Postanowił wyruszyć w wielką podróż, by odkupić winy. Nie wiedział, że w drodze spotka się z zadziwiającą ludzką dobrocią, ale i największą podłością. 
.

Wprost nie mogłam uwierzyć w sytuacje, w których znalazł się Charles. Ale dzięki nim dojrzał  jako osoba i dowiedział się, co ma dla niego wartość, co czyni go szczęśliwym. Niesamowite jest to, co widzi, co przynosi mu radość pod koniec książki i sprawia, że ​​sam w końcu zdajesz sobie sprawę, co jest najważniejsze w twoim życiu. To była niesamowita podróż, która sprawi, że będziesz wdzięczny za życie, które posiadasz i przynosi perspektywę, że wszelkie problemy i tak kiedyś się rozwiążą .

Evans pozostaje blisko swoich powtarzających się tematów miłości, odkupienia i emocjonalnych podróży, ale historia wciąż wydaje się świeża dzięki podróży Charlesa i uroczym, czasem dziwacznym postaciom, które spotyka po drodze.

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu!
Buziaki, Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)