14.3.24

Ewa Podleś, Pops i Boti ucza angielskiego. Ubrania


Pops i Boti wybrali się do butiku z ubraniami. Będą im tam pomagać maszyna dopasowująca strój do pogody oraz stylizator proponujący najmodniejsze kreacje. Odwiedzą też sklep Od Czapy, gdzie każde nakrycie głowy to mały cud techniki. Jeśli chcecie się dowiedzieć, co przymierzał Pops, koniecznie zajrzyjcie do środka!

„Pops i Boti uczą angielskiego” to seria edukacyjna wspierająca przyswajanie słówek, opracowana przez autorkę z dużym doświadczeniem pedagogicznym. Uroczy żółty Pops i jego przyjaciółka Boti przeżywają ciekawe przygody, a dzieci poznają słownictwo z różnych dziedzin. Najprzyjemniej uczyć się przez zabawę – i tutaj na pewno jej nie zabraknie!

Bardzo wygodne kartonowe wydanie i niewielki format ;)
.
.
.
.
.
.
Jak Wam się podoba ? :)
.
.
.
.
.
.
#picturebook #ed #jezykangielski #naukajęzyków #czaszdzieckiem #korepetytor #kidsbookstagram #kreatywnie #kreatywniezdzieckiem #naukaprzezzabawę #nauka #zabawa #uczenie #kolorowanie #zadania #booktime #czytaniejestfajne #czaswolny #bookporn #booking 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)