26.3.20

Anna Salamon, Alicja Krzanik - Literkowa książka

Wydawnictwo Nasza Księgarnia 
Okładka: twarda 
Liczba stron: 40
Wiek 0-6

Jeśli jesteście na etapie nauki literek z dzieckiem to wydawnictwo nasza księgarnia wychodzi naprzeciw potrzebom. Na rynku pojawiła się Literkowa książka. 

Bardzo, ale to bardzo pomysłowa publikacja. Każda literka została wydziergana na szydełku. F to flaming. J to jarzębina. M to motyl. Wykonanie wprost fenomenalne, Kolorowe, pobudzające wyobraźnię. 
Jakby tego było mało do każdej literki dołączone zostało zadanie. Książka zachęci małego czytelnika do różnorodnej aktywności np. do liczenia, skakania, rysowania czy wymyślania historyjek. 

Między kolejnymi literkami mamy przerywnik w postaci różnorodnych, zabawnych scenek m.in. z babcią i wpadających w ucho krótkich wierszyków. 

Autorka miała wspaniały pomysł, który sprawi, że każda literka zainteresuje małego smyka. Bo to nie tylko poznanie nowych literek, ale także wielu słów oraz zachęcanie do ruszania głową, aby wykonać poszczególne zadania. Literkowa książka to świetne połączenie nauki z zabawą, która na pewno nie będzie nudna i szablonowa. Już się nie mogę doczekać, kiedy moi synkowie zaczną naukę literek! Chociaż już teraz można zainteresować młodszego smyka, bo zawiera mnóstwo kolorowych ilustracji, twardą, kartonową i bezpieczną oprawę. 

Serdecznie polecam!

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu! 


Buziaki, Paulina

2 komentarze:

  1. Takie wydanie książki na pewno bardziej zachęcić dziecko do nauki, a jednocześnie zapewni świetną zabawę. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale cudowna książka 😍

    OdpowiedzUsuń

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)

Copyright © 2014 RML. Nie tylko o książkach , Blogger