26.4.24

Zagadki detektywistyczne. Dookoła świata
Kolejna gratka dla fanów bestsellerowych Zagadek detektywistycznych.


Rusz głową i znajdź rozwiązanie 25 tajemniczych przypadków z różnych zakątków świata. Skąd archeolog Schliemann wiedział, że moneta, którą przyniosła mu asystentka, nie pochodzi z czasów wojny trojańskiej? Jakim cudem Igor przeszedł przez Plac Czerwony w Moskwie przez nikogo niezauważony, skoro nie był niewidzialny? Dlaczego Hakim z łatwością uciekł ze słynnego więzienia na Wyspie Robben?


Wybierz się w podróż, podczas której odwiedzisz cuda świata i najsłynniejsze budowle oraz rozwikłasz zagadki godne najbystrzejszych detektywów. Pakuj plecak i nie zapomnij zabrać z sobą okularów przeciwsłonecznych! Rozruszaj szare komórki i wyobraźnię!


Użyj okularów do czytania rozwiązań zagadek!


Nie jest to tylko książka, w której stawiamy czoła wyzwaniom czy tajemnicom, które każdy jako czytelnik odkrywa. To tylko jedna opcja, druga to zabawa. Możemy przejąć inicjatywę, aby przeczytać zagadki z rodziną lub przyjaciółmi i rywalizować (oczywiście w zdrowy sposób), aby zobaczyć, kto lub która grupa zdobędzie więcej punktów za wyzwania. Ponadto, gdy już zagrasz, możesz rzucić wyzwanie innym, będąc sędzią, aby książka nie straciła wdzięku, gdy znasz odpowiedzi.

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

#zagadki 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)