4.2.23

Kristin Hannah, Nocna droga


Najlepsza książka Kristin Hannah. „Nocna droga” to absolutnie mój numer 1 ! W końcu znalazła się na mojej półce, dostałam na urodziny ;) ,  bo początkowo czytałam ją


Jude Farraday z całego serca stara się być dobrą matką. Oddałaby wszystko, by jej dzieci - bliźniaki Mia i Zach - wyrosły na szczęśliwych, spełnionych ludzi. Kiedy do życia rodziny wkracza obciążona bolesnym dzieciństwem Lexi Baill, ich losy szybko ulegają zmianie. Wystarczy jedna letnia noc, by najgorsze lęki Jude stały się rzeczywistością...


Ta książka to emocjonalna kolejka górska — będziesz się śmiać i płakać, zakochasz się w niektórych postaciach i prawdopodobnie znienawidzisz innych. Może się okazać, że najpierw nienawidzisz kogoś, kogo kochałeś, a potem kochasz kogoś, kogo nienawidziłeś. Ale możesz też wybaczyć rzeczy, o których nigdy nie myślałeś, że będziesz w stanie. Zakochasz się, a twoje serce zostanie złamane, a potem ponownie uzdrowione… Właśnie tak wyglada ta książka.


„Nocna droga” to jedna z tych rzadkich książek, które szczerze polecam wszystkim. Poleciłabym ją każdemu czytelnikowi, znajomym, rodzinie, przypadkowej osobie w księgarni… Po prostu czuję, że jest lektura dla tak wielu różnych typów ludzi. Pod wieloma względami jest to bardzo uniwersalna historia, niezależnie od tego, czy możesz się z nią osobiście utożsamić. Ale najważniejsze jest to, że polecam ją każdemu, kto kocha czytać. ma w sobie wszystko to, co kocham-rewelacyjną fabułę, cudownych bohaterów. I obiecuję, że chociaż podróż przez całą książkę jest bardzo bolesna i rozdzierająca serce, zakończenie jest tego warte. Absolutny must read! 

.

.

.

Która z książek Kristin Hannah jest Waszą ulubioną ? :)

.

.

.

.

.

#kristinhannah #nocnadroga #klubksiążki #readingmylovepoleca 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)