16.4.19

Akademia Mądrego Dziecka - Wydawnictwo EgmontAkademia Mądrego Dziecka to seria książeczek dla najmłodszych.Wydawane w różnych kształtach i formatach, które zachęcają maluszków do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka wspomagająca rozwój dwulatków i trzylatków. Kartonowe książeczki z wyciętymi kształtami, ruchomymi obrazkami rozwijają zdolności manualne, a także poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.

Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze słowa. 
„Pierwsze słowa” to książeczki dla dzieci i rodziców do wspólnego oglądania i czytania. Ruchome elementy, doskonale wspierają rozwój maluchów i sprawność manualną. Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i chętnie uczą się nowych słów.


 Akademia Mądrego Dziecka. A to ciekawe

To seria książeczek dla dzieci i rodziców do wspólnego czytania, oglądania i odkrywania świata. Kolejne książeczki to kolejne niespodzianki. Zabawne wierszyki, sympatyczne postacie, barwne ilustracje na sztywnym papierze odkrywają przed dziećmi świat przyrody, wyobraźni, przygód i emocji. 

Akademia Mądrego Dziecka to solidne wydanie, w twardej oprawie oraz bezpieczne, ponieważ kartonowe strony mają zaokrąglone rogi. Maluszek podczas przeglądania na pewno nie zrobi sobie krzywdy. W książeczkach pojawia się mnóstwo kolorowych ilustracji i uroczych bohaterów. Głównym atutem jest walor edukacyjny w postaci wpadających w ucho wierszyków. Z każdej książki dziecko czegoś się nauczy. Serdecznie polecam!

Za egzemplarze dziękuję wydawnictwu Egmont!  

Buziaki, Paulina

4 komentarze:

  1. Bardzo ciekawie reprezentuje się takie wydanie. Idealne dla najmłodszych.

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja córka uwielbia tą serię! Chce w kółko ją oglądać.

    OdpowiedzUsuń
  3. "Strażaków", "Moje ciało" i "W lesie" mamy. Co prawda, widzę, że Jaś interesuje się nimi, ale jest już nieco za duży na nie. Na szczęście niebawem rodzina się powiększy, więc dla malutkiej będą one w sam raz. :)

    OdpowiedzUsuń

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)