5.3.21

Joanna Stopyra-Fiedorowicz, La Mamma

Joanna Stopyra-Fiedorowicz, La Mamma 

Women Power Media

Okładka miękka

Liczba stron Ta książka to wyprawka dla każdej kobiety w ciąży i świeżo upieczonej mamy. 


Jeśli panicznie boisz się porodu,

Jeśli zastanawiasz się, jak sobie poradzisz jako mama?

Jeśli jesteś skołowana "dobrymi radami", których każdy chętnie udziela bez pytania,

Jeśli ciągle trafiasz na dramatyczne historie z porodów, a inni rodzice mówią ci, że jak urodzisz - to koniec, koniec wyjść, zapomnij o prysznicu i ciepłej kawie


Sięgnij po "La Mammę"

Ta książka doda Ci sił już na etapie ciąży.


La Mamma to książka o moim doświadczeniu macierzyństwa, ale w istocie książka o życiu, o domu rodzinnym, o relacjach, o kruchości, o tym, że w życiu piękne są tylko chwile, dlatego warto tym pięknem perfumować każdy moment, którego właśnie doświadczamy. 


To książka-otulacz dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam. Książka, która mamom młodych mam, ich teściowym i partnerom otworzy oczy. Która uwrażliwi, a wierzę, że także pomoże zrozumieć i uzbroi w czułość. 


Książka o pięknie dzieciństwa, macierzyństwa. I w końcu – książka o uważności. Na to, czego doświadczamy, co czujemy, z czym się borykamy. My, kobiety. My, rodzice. My, dorosłe dzieci, czasem z dziurami z dzieciństwa, których można było uniknąć. Książkę, której misją jest zmiana rzeczywistości na lepszą.

.

.

Książka, którą pochłonęłam w jeden wieczor, żeby móc sprawdzić czy faktycznie zgadza się z opisem. I faktycznie, autorka ma tak przyjemne pióro, iż te krótkie rozdziały czyta się z zapartym tchem, jednocześnie kiwając głową. Ja jako mama dwójki mam już jakieś tam co prawda małe doświadczenie, ale za mną są już dwa porody, trudy pierwszych dni macierzyństwa i co prawda mnie akurat depresja i tzw baby blues nie dopadły, ale każdego dnia boję się o moje dzieci, zamartwiam. Nie daj Boże, żeby któreś kichnęło ;) dlatego jeśli chcecie się zrelaksować, szczególnie mamy, chociaż same dobrze wiecie jak z tym czasem jest to książkę polecam w wolnej chwili, między praniem, gotowaniem i pilnowaniem małego bobaska. Na pewno Was podniesie na duchu, że nie jesteście same ;) Ciepła, zabawna i oczywiście wzruszająca. Polecam! 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)